Pozycjonowanie i tworzenie stron Lublin

Cena stworzenia strony internetowej


Ceny wykonania serwisów internetowych są oczywiście zróżnicowane i ciężko jest wycenić tego typu pracę bez wcześniejszej rozmowy z klientem i dokładnych ustaleń. Ceny kształtują się w granicach od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego strona jest rozbudowana i co za pomocą tej strony użytkownik internetu będzie mógł zrobić.

Projektujemy strony-wizytówki z podstawowymi informacjami o firmie, ale także wykonujemy rozbudowane portale internetowe z systemami zarządzania treścią i użytkownikami.

Świadczymy usługi opieki nad już istniejącą stroną. Wszelkie poprawki oraz dodatkowe moduły są wyceniane również indywidualnie.

W celu uzyskania wstępnej wyceny prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefoniczny. Zanim jednak to zrobisz zastanów się i przygotuj odpowiedzi na następujące pytania:

1. Jaka jest branża Twojej firmy? Czym dokładnie zajmuje się Twoja firma?

2. Ile podstron ma zawierać strona? Co powinno się na nich znajdować?

3. Czy chcesz mieć możliwość samodzielnej modyfikacji treści na stronie? (przydatne, gdy strona jest często modyfikowana - artykuły, aktualności itp.)

4. Czy potrzebujesz domeny (adresu internetowego dla strony) i/lub hostingu? (miejsca na serwerze przeznaczonego dla strony)

5. Potrzebujesz unikalnego projektu graficznego strony? Czy zdecydowałbyś się zakupić gotowy projekt graficzny?

Tego typu podstawowe informacje pomogą nam ustalić orientacyjną cenę. Możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Odpowiemy na każde zapytanie.


ANHOR Lublin ul.Lubartowska 16 lok.4
e-mail: marek.p@anhor.pl | www.lublin.anhor.pl