Pozycjonowanie i tworzenie stron Lublin

Projektowanie stron internetowych


Jakie są kolejne etapy tworzenia strony?

Zbieranie materiałów.

To bardzo ważny moment, w którym naszym zadaniem jest doradztwo i pomoc w dokładnym określeniu przez klienta wymagań odnośnie strony internetowej. Chętnie zapraszamy do naszej firmy na rozmowę, w miłej atmosferze naprowadzimy Cię na najlepsze rozwiązania. Zanotujemy wszystkie Twoje wskazówki. W razie potrzeby jesteśmy w stanie sformułować treść, która będzie skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu nowych klientów. Zaproponujemy rozwiązania graficzne. Z chęcią odwiedzimy Cię w Twojej siedzibie.

Wykonanie projektu graficznego.

Projekt graficzny to oczywiście bardzo ważny element strony internetowej. Projektowanie stron to przede wszystkim strona wizualna. To grafika buduje pierwsze wrażenie, a budowa wrażenia negatywnego skutecznie degraduje firmę w oczach potencjalnych klientów. Dlatego prace nad grafiką powierzamy specjalistom w tej dziedzinie. Mamy wtedy pewność, że strona internetowa zachowa podstawowe funkcje i jednocześnie będzię się wyróżniać.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą gotowych i profesjonalnie wykonanych grafik, gdzie znajdziesz również wcześniej przygotowane szablony graficzne. Wybór szablonu nie oznacza braku mozliwości ingerencji w jego grafikę. Dowolny jego element może zostać przez nas zmodyfikowny w/g Twoich życzeń.

Kodowanie, cięcie i animacje.

Projekt graficzny dostosujemy do funkcjonalności strony. Osadzimy wszelkie formularze. Nasze strony są wykonywane w standardach HTML 4.x oraz xHTML 1.0. Programujemy za pomocą języka PHP z wykorzystaniem baz danych MySQL. Wykorzystujemy uznane i cenione technologie, które gwarantują niezawodność takich aplikacji internetowych. Nasze strony są zgodne z wytycznymi organizacji W3C, a co za tym idzie ich kod jest łatwo przyswajalny przez wyszukiwarki, a całe strony zachowują się identycznie w różnych środowiskach zarówno systemowych jak i przeglądarek.

Oddanie projektu

Po akceptacji oddajemy nie tylko funkcjonującą stronę umieszczoną pod wybranym adresem internetowym, ale także dzielimy się naszym know-how odnośnie wykonanej strony. Oferujemy pomoc w zakresie przeszkolenia z jej użytkowania.
ANHOR Lublin ul.Lubartowska 16 lok.4
e-mail: marek.p@anhor.pl | www.lublin.anhor.pl