Pozycjonowanie i tworzenie stron Lublin

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?


Pozycjonowanie stron

Z wyszukiwarki korzystał chyba każdy użytkownik Internetu, ale chyba nie wszyscy mają pojęcie w jaki sposób jest układany ranking wyników wyszukiwania i co to ze sobą może nieść. Pozycjonowanie to nic innego jak szereg działań mających na celu umieszczenie odnośników do strony pozycjonowanej w wynikach wyszukiwania na jak najwyższej pozycji na zadaną frazę. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy w internecie.

Dlaczego ten proces jest tak ważny?

Ile razy szukając wykonawcy usługi czy produktu wpisywałeś w formularzu wyszukiwarki nazwę lub frazę opisującą ten produkt lub usługę? Napewno wiele razy i zapewne otrzymałeś interesujące Cię informacje. Wyobraź sobię ilu jest takich użytkowników internetu jak Ty. Internet nie jest ograniczony terytorialnie, a dziennie takich zapytań są tysiące. Pomyśl ile zyskasz kiedy na zadaną frazę jako jedna z pierwszych odpowiedzi wyświetli się twoja strona internetowa. To naprowadzenie chyba w wystarczającym stopniu tłumaczy wagę pozycjonowania.

Jak się to robi?

Przede wszystkim bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy z zakresu funkcjonowania wyszukiwarek przygotujemy stronę internetową do tego procesu. Poprawimy i zoptymalizujemy kod strony, co sprawi że będzie znacznie szybciej i sprawnie indeksowana przez wyszukiwarki. Zoptymalizujemy wszystkie graficzne obiekty, tak aby ładowały się szybciej i nie zwalniały działania strony.

Kolejnym etapem jest wspólny wybór słów kluczowych pod którymi strona ma się ukazać. Rola klienta to przede wszystkim dokładne opisanie swojej branży, my z kolei posługując się tą wiedzą zaproponujemy optymalne słowa kluczowe dla firmy. Badanie słów kluczowych to proces polegający na określeniu popularności frazy i jej konkurencji. W zależności od tego pierwsze efekty pozycjonowania mogą pojawić się szybciej lub po dłuższym okresie pracy. Pierwsze wyniki można obserwować po około miesiącu pracy.

Przebieg prac raportujemy i specjalne zestawienia udostępniamy klientom. Sprawdzamy pozycje strony w wyszukiwarkach oraz monitorujemy ruch na stronie.

projektowanie stron
ANHOR Lublin ul.Lubartowska 16 lok.4
e-mail: marek.p@anhor.pl | www.lublin.anhor.pl