Pozycjonowanie i tworzenie stron Lublin

Kampanie linków sponsorowanych (PPC)


Linki sponsorowane to reklama w modelu Pay Per Click czyli płać za kliknięcie. Polega na wyświetleniu bloków tekstowych sformułowanych przez reklamodawcę, dopasowanych i umieszczonych przy wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach.

Model PPC pozwala na dowolne kształtowanie budżetu miesięcznego kampanii. Sam określisz ile chcesz wydać na reklamę, a my zadbamy o to, aby za tą kwotę przyciągnąć jaknajwięcej potencjalnych klientów i aby budżet był równomiernie rozłożony na cały miesiąc.

adwordsWiedza z zakresu kampanii linków sponsorowanych Google AdWords na początku grudnia 2007 została potwierdzona przez Certyfikat Qualified Google Advertising Professional. Certyfikat został uzyskany w wyniku egzaminu zdanego przez naszego specjalistę SEM - Tomasza Sobeckiego.

Proponujemy również połączenie usługi pozycjonowania oraz prowadzenia kampani reklamowej linków sponsorowanych w celu zróżnicowania źródeł pochodzenia potencjalnych klientów na naszej stronie.

Ze względu na olbrzymie możliwości dostosowania każdej reklamy i naszego doświadczenia jesteśmy w stanie skutecznie poprowadzić kampanię linków sponsorowanych dla Twojej firmy. Bardzo szybko reagujemy na zmiany otoczenia oraz monitorujemy przebieg każdej kampanii reklamowej.


ANHOR Lublin ul.Lubartowska 16 lok.4
e-mail: marek.p@anhor.pl | www.lublin.anhor.pl