Pozycjonowanie i tworzenie stron Lublin

Tworzenie stron internetowych


Strona internetowa Twojej firmy jest dla Ciebie ważna, inaczej nie czytałbyś tego tekstu. Tworzymy strony z pasją, najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, to może świadczyć o naszym profesjonaliźmie i jest naszym sukcesem, dlatego te słowa nie są górnolotne.

Każdy projekt rozpatrujemy osobno i zawsze staramy się ustalić jak najwięcej szczegółów. Jeżeli istnieje taka możliwość zapraszamy na spotkanie, na którym będziemy chcieli ustalić takie kwestie jak przeznaczenie strony, jej tematykę oraz branżę firmy. Zawsze gromadzimy wszystkie informacje odnośnie układu, grafiki strony oraz konkretnych funkcji. Pomożemy w wyborze domeny (adresu Twojej strony) oraz w zdobyciu hostingu (miejsca na pliki dla Twojej strony internetowej). Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, a wszystko po to, aby tworzenie stron było dla Ciebie procesem jasnym, a efekt spełniał wszystkie oczekiwania.

Tworzymy funkcjonalne i użyteczne witryny internetowe zgodne ze standardami organizacji W3C. Nasze strony WWW są przystosowane do ich promocji w wyszukiwarkach, kod jest zoptymalizowany pod tym kątem.

Jeżeli nie możesz się zdecydować ponieważ masz wątpliwości odnośnie tego co napisaliśmy lub czegoś nie rozumiesz, to skontaktuj się z nami. Wszelkie niejasności rozwiejemy i w prosty, zrozumiały sposób wyjaśnimy wszystko jeszcze raz. Pamiętaj, że konkurencja jest tuż przy Tobie i nie śpi, zajmuje te miejsca w sieci, które powinny należeć do Ciebie.

Sprawdź jak pracujemy:


ANHOR Lublin ul.Lubartowska 16 lok.4
e-mail: marek.p@anhor.pl | www.lublin.anhor.pl